#vinereaealtfel: Avem insigne, avem Happy Friday!
Știm, știm. Am întârziat cu textul. Să nu fiți supărați! Cred că ați fost tare curioși să vedeți cum am petrecut vinerea trecută. Să vă spunem motivul întârzierii? Păi, ne-am uitat la fotografii, am râs, am glumit și apoi ne-am dat seama că nu am… Citește mai mult »#vinereaealtfel: Avem insigne, avem Happy Friday!

